Kto sme

IT sa venujeme približne 12 rokov, a je nielen naším koníčkom, ale aj zamestnaním. V tíme máme ľudí so skúsenosťami z nadnárodných spoločností, všetky naše predošlé a súčasné pôsobenia sú uvedené v Referenciách. Nerobíme rozdiely medzi malou firmou, živnostníkom alebo veľkou spoločnosťou, preto si môžte byť istí že neuprednostníme niekoho len z dôvodu väčšieho finančného zázemia.

Veľmi dobre vieme, že ak sa chce človek plno venovať vlastnému podnikaniu, nemôže mať prehľad o každej novinke z oblasti IT, pokiaľ v tej sfére nepracuje. Preto poskytujeme podporu vo forme minimálneho vstupu zákazníka, ktorý sa o problémoch dozvie veľakrát až v momente keď sú z našej strany vyriešené. Ponuky vypracovávame po osobnom stretnutí, alebo telefonickom dohovore, aby sme nezaťažovali zákazníka s množstvom ponúk, ale aby dostal nacenené to, o čo má naozaj záujem.

Nezabúdame ani na nepodnikateľov, vieme z vlastných skúseností, že dnes je len jeden počítač v domácnosti viac-menej rarita, stretávame sa s domácnosťami s počtom PC ďaleko prevyšujúcim počet členov rodiny, pre nich je tu produkt Compit Care®.

Preto, či už sa jedná o jednoduchý servisný zásah, alebo tvorbu webu, grafiky, company identity, optimalizácie vašej firemnej IT infraštruktúry, dodávky (pravidelné alebo formou výberového konania) kancelárskeho papiera, PC komponentov, kompletných PC, notebookov, príslušenstva, software, tonerov, atramentových náplní do tlačiarní, spotrebnej elektroniky, IT poradenstva, IT outsourcingu firmy alebo vašej domácnosti, sme vám plne k dispozícií. Tiež ak máte záujem o dlhodobý prenájom špičkových tlačiarní spojený s full servisom (dodávky papiera, tonerov, údržby) na základe mesačného paušálu, sme tu.

Pozrite si naše certifikáty a partnerstvá.

Tím compIT.sk